Esmu seksualitātes entuziaste, attiecību un seksualitāte speciāliste, 3 grāmatu autore, podkāsta "Par baudām" veidotāja, kā arī transformāciju spēles "Mana seksualitāte" radītāja.

Par šo svarīgo dzīves jomu padziļināti interesējos jau kopš pusaudzes gadiem, un no jaukas aizraušanās tā laika gaitā ir kļuvusi par manas dzīves pamatvērtību (esenci).
Partnerattiecības allaž esmu uzskatījusi par neatņemamu pilnvērtīgas dzīves sastāvdaļu un arvien esmu meklējusi jaunus veidus, kā mīlestību, tuvību, erotiku un attiecību rutīnu uztvert kā ceļabiedrus, kas padara dzīvi krāšņāku un baudāmāku. 

Veiksmīgas partnerattiecības ir iespējamas tad, kad cilvēks turpina iepazīt sevi mūža garumā, ir pieņēmis un ir mierā ar sevi, lai arī cik banāli tas neizklausītos. Tas nozīmē, ka viņš ir arī apzinājis pagātnes, tostarp bērnības, traumas un, balstoties savā individuālajā īpašību kopumā, interesējas par to, kā ikdienā sevi piedzīvot kvalitatīvāk. 

Esmu mūžīgais students un arvien turpinu profesionālo izaugsmi seksualitātes un partnerattiecību jomā, ikdienā praktizēju kā seksa un attiecību konsultante, koučs, terapeite. 

Lai iepazītu sevi vairāk, kā arī lai atbalstītu cilvēkus ceļā uz baudpilnu seksuālo piedzīvošanu, 2019. gadā sertifikācijas programmas profesionālu kouču sagatavošanai “SYSTEM COACH APC” ietvaros, ko Latvijā sadarbībā ar Profesionālo Kouču Asociāciju (APC) nodrošina MetaCoach Coaching & Training Center, apguvu koučingu un ieguvu starptautiski atzītu PROFESIONĀLĀ KOUČA sertifikātu.

Uzticoties sava radošuma dabiskajai izpausmei rakstīt, 2018. gadā nāca klajā mans pirmais erotisko stāstu krājums “Svētlaimes medniece” un pēc diviem gadiem pabeidzu rakstīt savu pirmo erotisko piedzīvojumu romānu “Baudu spēles”. Savukārt 2022. gadā nāca klajā trešā grāmata  - grāmata "četri vienā" - "UZVELC SEVI. Izkrāso savu seksualitāti". 

2021. gada vasarā, atsaucoties atbalstītāju un sekotāju aicinājumam, sāku veidot podkāstu "Par baudām".

2022. gada rudenī, simboliski - ražas laikā, izdota trasformāciju spēle "Mana seksualitāte". 

Šobrīd turpinu psihoterapijas speciālista studijas Baltijas Psihoorganiskās analīzes Institūtā.

Ar savu radošo darbību, personīgo pieredzi un iegūtajām profesionālajām iemaņām vēlos iedvesmot cilvēkus ļauties savai seksualitātei un piedzīvot fantastiskus tuvības mirkļus, normalizēt seksualitātes jēdzienu un baudpilnas seksuālās pieredzes gūšanu, tāpēc aicinu sapņot, izvirzīt patīkamus un sasniedzamus dzīves mērķus, kā arī  piedzīvot labklājību visās sev nozīmīgās dzīves jomās.


Pirkumu grozs